Morbi et tellus imperdiet, aliquam nulla sed, dapibus erat. Aenean dapibus sem non purus venenatis vulputate. Donec accumsan eleifend blandit. Nullam auctor ligula

Get In Touch

Quick Email
[email protected]
  • Home |
  • İkinci El Eşya Alanlar

İkinci El Eşya Alanlar

ikinci el eşya

İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

Eskici Yusuf ikinci el eşya alanlar. Spot eşya alan yerler, ikinci el eşya alım satım. 2.el spot eşya web sitemize hoş geldiniz. Uzan ticaret ikinci el eşya 2.el spot eşya alım satım mağazamız sizlere İstanbul’un Anadolu yakası ilçeleri Pendik. Kartal, Maltepe, Ataşehir, veya Ümraniye, Kadıköy, Üsküdar, veya Sultanbeyli, Sancaktepe, Çekmeköy. Tuzla veya Kocaeli ilimizin Gebze ilçesinde her türlü ikinci el eşya alım veya satım hizmetleri vermektedir.

Kullanmadığınız sıfır veya ikinci el buzdolabı modellerini aynı gün içerisinde satın. İstanbul’un kalabalık nüfusu herkesin bildiği bir gerçek. Bu nedenle, tüm ikinci el piyasaları gibi, 2. el buzdolabı piyasası da yüksek talep veya hızlı bir sektör yaratmıştır.

Ancak bu ürünlerin ağırlığı veya hareket ettirilmesindeki zorluk, buzdolabı satmak isteyenleri oldukça zorlamaktadır. 1996 yılında  kurulan  profesyonel 2. el eşya alım satım hizmeti sunmaktadır. Kısa süre içerisinde faaliyet alanını tüm ile yayan firmamız.

Avrupa Yakası İkinci El Eşya Alanlar hizmeti yanında. Anadolu Yakası’na da aynı kalite anlayışıyla hizmet götürüyor.  Bu üstün hizmetin bir kolunu oluşturan ikinci el buzdolabı alım veya satım hizmetleri, ihtiyaç fazlası buzdolabınızı sizler için en kazançlı olacak şekilde satın alıyor.

Sizlerin kılınızı dahi kıpırdamadan, yüksek kazançlı buzdolabı satışı yapmanızın adımlarını anlatmaya devam ediyoruz…

Yapmanız gereken  sitemizdeki iletişim numalarımız dan bize ulaşa bilirsiniz. Veya whatsApp dan resim veya video atabilirsiniz.

 Eskiciler çarşısı   ikinci el eşya alanlar, ikinci el eşya alım satım mağazamıza 7/24 ulaşabilir ve ikinci el eşyalarınıza anında fiyat alabilirsiniz.

https://www.facebook.com/Uzanticaretspot

Recent Posts

PENDİK GÜLLÜBAĞLAR İKİNCİ EL EŞYA
Pendik Güllübağlar ikinci el eşya alanlar
16 Şubat 2022
tuzla şifa ikinci el eşya alanlar
15 Şubat 2022
Sancaktepe Sarıgazi ikinci el eşya alanlar
25 Ocak 2022