Morbi et tellus imperdiet, aliquam nulla sed, dapibus erat. Aenean dapibus sem non purus venenatis vulputate. Donec accumsan eleifend blandit. Nullam auctor ligula

Get In Touch

Quick Email
[email protected]
  • Home |
  • Hakkımızda

Hakkımızda

shape shape
No alt text
No alt text
UZAN TİCARET - ESKİCİ YUSUF PENDİK

Hakkımızda

Her Eve Bir Anlam Katmak, İhtiyaçlarınıza Uygun Kaliteli Eşyaları Uygun Fiyatlarla Sunmak Için Yola Çıktık. Pendik, Tuzla, Kartal, Gebze Bölgelerinde Faaliyet Gösteren İşletmemiz, Ikinci El Eşya Alım Ve Satımında Dürüst Ticaret Ve Doğru Fiyat Anlayışıyla Sizlere Hizmet Vermektedir. Kalite Ve Dürüstlük Müşteri Memnuniyeti Ve Güvenilirlik, Işletmemizin Temel Değerlerindendir. Her Zaman En Kaliteli Ürünleri En Uygun Fiyatlarla Sunmak Için Çalışıyoruz. İhtiyaçlarınızı Karşılamak Ve Bütçenize Uygun Çözümler Sunmak Için Elimizden Gelenin En Iyisini Yapıyoruz. Geniş Ürün Yelpazesi Biz, Beyaz Eşya, Mobilya Ve Küçük Ev Aletleri Gibi Birçok Kategoride Ikinci El Ürünleri Değerinde Alıyor Ve Satıyoruz. Eşyalarınızı Satarak Bütçenize Katkıda Bulunabilir Veya Ihtiyaçlarınızı Uygun Fiyatlarla Karşılayabilirsiniz. Her Bir Ürünümüzü Özenle Seçiyor Ve Uygun Koşullarda Sunuyoruz.

15+

Sektör Tecrübesi
UZAN TİCARET - ESKİCİ YUSUF PENDİK

Her Zaman En İyi Fiyat

Çevreye Duyarlılık Sürdürülebilirlik Ve Çevre Koruma Bizim Için Önemlidir. İkinci El Eşya Alım Satımı Yaparak Atıkları Azaltmaya Ve Kaynakları Daha Verimli Kullanmaya Katkıda Bulunuyoruz. Bu Sayede Hem Bütçenize Dost Hem De Çevreye Dost Bir Alternatif Sunuyoruz. Sizlerle İşbirliği Yapmaktan Mutluluk Duyarız Müşterilerimiz Bizim Için Ailemizin Bir Parçasıdır. Sizlere Daha Iyi Hizmet Sunabilmek Ve Ihtiyaçlarınızı Karşılayabilmek Için Buradayız. Pendik, Tuzla, Kartal, Gebze Bölgelerinde Ikinci El Eşya Alım Satımı Yaparken, Dürüstlük, Kalite Ve Uygun Fiyat Ilkelerimizden Asla Ödün Vermiyoruz. Siz De Bizimle Birlikte Kaliteli Eşyaları Uygun Fiyatlarla Bulmak Veya Eşyalarınızı Değerinde Satmak Isterseniz, Lütfen Bizimle Iletişime Geçin. Size Yardımcı Olmaktan Mutluluk Duyarız.

4k

Teslimat

6k

Mutlu Müşteri
Whatsapp Hattımız
No alt text