Morbi et tellus imperdiet, aliquam nulla sed, dapibus erat. Aenean dapibus sem non purus venenatis vulputate. Donec accumsan eleifend blandit. Nullam auctor ligula

Get In Touch

Quick Email
[email protected]
 • Home |
 • Maltepe Başıbüyük ikinci el eşya alanlar

Maltepe Başıbüyük ikinci el eşya alanlar

ikinci el eşya alan yer

Maltepe Başıbüyük ikinci el eşya alanlar

İkinci el eşya alanlar olarak. Maltepe başıbüyük ikinci el eşya alanlar yerimiz hizmet vermekte siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. her türlü ikinci el veya spot eşyalarınızı değerinde yerinizden nakit olarak alıyoruz. 2.el eşya konusunda kalifiyeli ve yenilikçi bakış açısındayız . her bütçeye uygun estetik açıdan bütün ürünlere sahibiz. sizin yapmanız gereken oturduğunuz yerden kullanmadığınız ikinci el veya spot eşyalarınızı  veya kullanmadığınız eşyalarınızı bize satıp kazanç sağlaya bilirsiniz. Yapmanız gereken bize  iletişim numaramızdan 05353578646 washapp  aracılığı ile resimlerini atmanız. Biz size en kısa süre içinde dönüş sağlayacağız.

maltepe ikinci el eşya aldığımız mahalleler

 1. ALTAYÇEŞME MAHALLESİ
 2. ALTINTEPE MAHALLESİ
 3. AYDINEVLER MAHALLESİ
 4. BAĞLARBAŞI MAHALLESİ
 5. BAŞIBÜYÜK MAHALLESİ
 6. BÜYÜKBAKKALKÖY MAHALLESİ
 7. CEVİZLİ MAHALLESİ
 8. ÇINAR MAHALLESİ
 9. ESENKENT MAHALLESİ
 10. FEYZULLAH MAHALLESİ
 11. FINDIKLI MAHALLESİ
 12. GİRNE MAHALLESİ
 13. GÜLENSU MAHALLESİ
 14. GÜLSUYU MAHALLESİ
 15. İDEALTEPE MAHALLESİ
 16. KÜÇÜKYALI MERKEZ MAHALLESİ
 17. YALI MAHALLESİ
 18. ZÜMRÜTEVLER MAHALLESİ

maltepe  spot beyaz  eşya alanlar

Maltepe spot eşya alanlar. Hiç kullanılmamış beyaz eşyalarınızı veya az kullanılmış beyaz eşyalarınız değerinde nakit ve yerinizde alıyoruz. Spot Eşya Alım veya Satım ucuz ve karlı seçim. Kısa bir süre için gittiğiniz bir şehir e çok ta yatırım yapmayı kimse istemez. İster öğrenci olsun ister  evini yenilemeyi düşünen.  Mağazalarda gördüğünüz eşyaların, ev aletlerinin veya beyaz eşyaların hepsi KDV, veya ÖTV ve diğer vergilerle arttırılmış fiyatlar oluşturuyor. Parasının kıymetini bilen ve daha ucuz fiyatlara kaliteli eşya almak isteyen vatandaşlar direkt olarak spot eşyayı tercih ediyor. Kullanılmamış, az kullanılmış veya ikinci el eşyalar arasında tüm evinizi baştan sona düzebilecek eşya çeşitliliği bulunuyor.

Leave A Comment

Fields (*) Mark are Required